Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
EXPLOATARI FORESTIERE 2026 V2
- Număr anunț
- SCN1177103
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICA LOCALA OCOLUL SILVIC DEALUL SIBIULUI R.A. (CUI RO17454834)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.552,85 RON
- Valoare atribuită
- 111.721,65 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2026 14:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1135606
- Termen limită
- 14.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274726
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NIC BIO LEMN S.R.L. CUI 45775597
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRISTI & ALESIA S.R.L. CUI 40350153
Valoare atribuită
111.721,65 RON
din 125.552,85 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 13.831,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.