Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructie si dotare a doua capele mortuare in str Barajului nr 25 si str Dumbravei nr30

Număr anunț
DA22967077
Autoritate contractantă
PAROHIA POIANA II (CUI 8640722)
Furnizor / câștigător
OVERLAND GRUP SRL (CUI RO16541290)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263.571,84 RON
Valoare atribuită
263.571,84 RON
Data publicării
07.05.2019 22:00
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
11.05.2019 18:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263.571,84 RON

din 263.571,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.