Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii vulcanizare cf. Deviz de lucrari

Număr anunț
DA23000684
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LOPADEA NOUA (CUI 12841023)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,76 RON
Valoare atribuită
90,76 RON
Data publicării
10.05.2019 12:54
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,76 RON

din 90,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.