Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform anunt publicitar ADV1077052
- Număr anunț
- DA23002292
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI RO15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.039,10 RON
- Valoare atribuită
- 15.039,10 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 13:58
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.039,10 RON
din 15.039,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro