Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCUTECE ADULTI SENI STANDARD AIR MEDIUM SCUTECE ADULTI SENI STANDARD AIR LARGE SCUTECE ADULTI SENI S

Număr anunț
DA23002095
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.661,90 RON
Valoare atribuită
2.661,90 RON
Data publicării
10.05.2019 13:49
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.661,90 RON

din 2.661,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.