Ofertă refuzată Cumpărare directă

MACHETA CALCUL DOBANZI

Număr anunț
DA22962961
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE (CUI 29146080)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72212000-4 · Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare finală
500 RON
Data publicării
07.05.2019 13:49
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
12.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.