Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Montat fotocelula perdea lift 1250 kg sectia ambulatoriu
- Număr anunț
- DA22958271
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL SERVICII LLA SRL (CUI 37090800)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare finală
- 2.800 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 11:12
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.