Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aspirator fara sac Samsung VC07M2110SR/GE, 1.5 L, 700 W

Număr anunț
DA22953043
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOLDUR (CUI 29135227)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,89 RON
Valoare finală
268,89 RON
Data publicării
06.05.2019 22:12
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
12.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.