Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOLIE DE PROTECTIE A4 CRISTAL 45M
- Număr anunț
- DA22988923
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE SERV SRL (CUI RO17821493)
- Cod CPV
- 30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604,90 RON
- Valoare atribuită
- 604,90 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:32
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
604,90 RON
din 604,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro