Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii interventie persoane juridice

Număr anunț
DA22983945
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Pitesti (CUI 21810425)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
50330000-7 · Servicii de intretinere a echipamentului de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310,32 RON
Valoare atribuită
2.310,32 RON
Data publicării
09.05.2019 10:37
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310,32 RON

din 2.310,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.