Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANSPALET GS25S4 2,5T 52,5CM BUC
- Număr anunț
- DA23002072
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374296)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42998000-8 · Sisteme de ridicare a paletilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.218,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.218,49 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 13:48
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.218,49 RON
din 1.218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro