Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELABORARE STUDIU TOPOGRAFIC

Număr anunț
DA22992275
Autoritate contractantă
COMUNA VULPENI (CUI 4394803)
Furnizor / câștigător
CTD TOPO SRL (CUI 37577149)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.200 RON
Valoare atribuită
18.200 RON
Data publicării
09.05.2019 15:39
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.200 RON

din 18.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.