Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE IVECO A-10637

Număr anunț
DA23003358
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
BRIARI'S IND (CUI RO2329485)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.235,97 RON
Valoare atribuită
22.235,97 RON
Data publicării
10.05.2019 15:09
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.235,97 RON

din 22.235,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.