Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE REPARARE A PNEURILOR INCLUSIV MONTAREA SI ECHILIBRAREA

Număr anunț
DA22992980
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 20853223)
Furnizor / câștigător
AURORA S.R.L. (CUI Ro911621)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184,87 RON
Valoare atribuită
2.184,87 RON
Data publicării
09.05.2019 16:33
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184,87 RON

din 2.184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.