Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de instalare sisteme paratrasnet
- Număr anunț
- DA22998291
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- DKV PREST SRL (CUI RO24933716)
- Cod CPV
- 45312311-0 · Instalare de paratrasnete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.000 RON
- Valoare atribuită
- 420.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 11:22
- Termen limită
- 17.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420.000 RON
din 420.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro