Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila autotusanta, dreptunghiulara, 38mmx14mm, placuta text din cauciuc TRODAT 4911

Număr anunț
DA23004965
Autoritate contractantă
Cresa Municipiului Iasi "Sfanta Maria (CUI 15426609)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55 RON
Valoare atribuită
55 RON
Data publicării
13.05.2019 08:21
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55 RON

din 55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.