Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aeroterma Industriala electrica Calore BRC 15 , debit aer 1.320 mc/h,putere calorica 8.600 / 12.900
- Număr anunț
- DA23003133
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.494,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.494,96 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 14:49
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.494,96 RON
din 1.494,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro