Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 250 G6 cu procesor Intel® Core™ i7-7500U 2.70GHz, Kaby Lake™, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB S
- Număr anunț
- DA22975882
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.731,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.731,08 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 13:34
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.731,08 RON
din 2.731,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro