Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,5% sub estimat

Solutie curatat graffiti nr.2 - Degraf D2 S 10 kg

Număr anunț
DA23001307
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
IKADO GROUP CHEMICALS SRL (CUI RO14793429)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944 RON
Valoare atribuită
845,20 RON 10,5% sub estimat
Data publicării
10.05.2019 13:17
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,20 RON

din 944 RON estimat 10,5%

Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 98,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.