Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse agricole

Număr anunț
DA23008769
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA (CUI 4322378)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03144000-2 · Produse agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,36 RON
Valoare atribuită
168,36 RON
Data publicării
13.05.2019 10:53
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,36 RON

din 168,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.