Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 28,7% sub estimat
legume,oua
- Număr anunț
- DA23003337
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI RO11180179)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 715,30 RON
- Valoare atribuită
- 510,30 RON 28,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 15:08
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510,30 RON
din 715,30 RON estimat
28,7%
Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 205,00 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.