Ofertă refuzată Cumpărare directă

LEMN FOC

Număr anunț
DA22957688
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Nicolae Stoleru" Baia (CUI 14173095)
Furnizor / câștigător
FENSTER REB S.R.L. (CUI 36514525)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.949,50 RON
Valoare finală
23.949,50 RON
Data publicării
07.05.2019 10:53
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.