Ofertă refuzată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22940959
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BISOCA (CUI 28129642)
Furnizor / câștigător
COM FORTUNA 93 SRL (CUI RO3491220)
Cod CPV
03221270-9 · Castraveti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.574,72 RON
Valoare finală
1.574,72 RON
Data publicării
06.05.2019 09:27
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.