Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatare a scolilor
- Număr anunț
- DA23005126
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA "HENRI COANDA (CUI 4644314)
- Furnizor / câștigător
- ICE PRODUCTION SRL (CUI 31794319)
- Cod CPV
- 90919300-5 · Servicii de curatare a scolilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.802 RON
- Valoare atribuită
- 8.802 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 08:34
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.802 RON
din 8.802 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro