Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii deratizare.

Număr anunț
DA22996008
Autoritate contractantă
Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
Furnizor / câștigător
NORDICA SRL (CUI RO15682720)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.439,25 RON
Valoare atribuită
1.439,25 RON
Data publicării
10.05.2019 10:02
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.439,25 RON

din 1.439,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.