Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI 15W40 1 L PENTRU GENERATOR TRIFAZAT IDEA-1DJ75D OTK

Număr anunț
DA22973905
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI RO14602405)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,50 RON
Valoare atribuită
952,50 RON
Data publicării
08.05.2019 12:28
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,50 RON

din 952,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.