Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zoely 2.5mg/1.5mg*28cpr.film TEV (COMBINATII (NOMEGESTROLUM+ESTRADIOLUM))-185017911

Număr anunț
DA23011246
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,30 RON
Valoare atribuită
196,30 RON
Data publicării
13.05.2019 12:03
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,30 RON

din 196,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.