Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FASA TIFON FESI TIFON, BANDAJE TIFON 15 CM X 10 M 24gr
- Număr anunț
- DA23010460
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.440 RON
- Valoare atribuită
- 6.505 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 11:40
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.505 RON
din 6.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro