Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid State Drive SSD intern ADATA Ultimate 1TB SATA3

Număr anunț
DA23009677
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
14522400-0 · Abrazivi naturali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100,88 RON
Valoare atribuită
4.100,88 RON
Data publicării
13.05.2019 11:17
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.100,88 RON

din 4.100,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.