Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat
Servicii Medicina Muncii
- Număr anunț
- DA23009279
- Autoritate contractantă
- Agentia de Protectia Mediului Vrancea (CUI 4350424)
- Furnizor / câștigător
- CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.994 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2019 11:07
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.994 RON
din 2.160 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 166 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.