Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de intretinere si reparare a drumurilor pietruite
- Număr anunț
- DA23005491
- Autoritate contractantă
- Comuna Vama (CUI 3896895)
- Furnizor / câștigător
- GLIONVAL LOGISTIC SRL (CUI 26831119)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.991,54 RON
- Valoare atribuită
- 41.991,54 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 08:57
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.991,54 RON
din 41.991,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro