Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CANAPEA NEPTUN LUX3+ROSE15+89828 3C
- Număr anunț
- DA23002302
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,50 RON
- Valoare atribuită
- 839,50 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 13:58
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
839,50 RON
din 839,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro