Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale electrice si sanitare
- Număr anunț
- DA23000936
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- 3B SCH ELECTRIC SRL (CUI RO32986061)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.675,43 RON
- Valoare atribuită
- 19.675,43 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 13:03
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.675,43 RON
din 19.675,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro