Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Xerox B1025 + DADF + TAVA 2 A3

Număr anunț
DA23000003
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI RO13035159)
Furnizor / câștigător
INFOCALC REPARATII SRL (CUI RO29210655)
Cod CPV
30121400-7 · Copiatoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.359,66 RON
Valoare atribuită
3.359,66 RON
Data publicării
10.05.2019 12:28
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.359,66 RON

din 3.359,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.