- Număr anunț
- DA22998327
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
- Furnizor / câștigător
- ENEIDA TRADING SRL (CUI 16787636)
- Cod CPV
- 39541140-9 · Sfori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,60 RON
- Valoare atribuită
- 105,60 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 11:23
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105,60 RON
din 105,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro