Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CELSITE - CAMERA IMPLANTABILA SMALL SIZE COD.4436962 AEC
- Număr anunț
- DA22993354
- Autoritate contractantă
- CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.347,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.347,10 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 22:13
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 18:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.347,10 RON
din 3.347,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro