Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM DE CALCUL AMD RYZEN 5 2400G
- Număr anunț
- DA22992834
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.958,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.958,82 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 16:12
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 16:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.958,82 RON
din 1.958,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro