Ofertă refuzată Cumpărare directă

fasole verde si mazare-conserve la borcan

Număr anunț
DA22973854
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
GHITA GH.VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 24085454)
Cod CPV
15331410-4 · Fasole in sos tomat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare finală
2.800 RON
Data publicării
08.05.2019 12:27
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.