Acasă · Licitații
· Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
V: 39715000-7 Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de
- Număr anunț
- DA22970903
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIKES KELEMEN (CUI 13653079)
- Furnizor / câștigător
- SZONDA LASZLO PFA (CUI 19478074)
- Cod CPV
- 39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.800 RON
- Valoare finală
- 5 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:44
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.