Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE GRADPP4

Număr anunț
DA23010182
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 (CUI 4323454)
Furnizor / câștigător
OPREA AVI COM SRL (CUI RO5504181)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,20 RON
Valoare atribuită
310,20 RON
Data publicării
13.05.2019 11:32
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,20 RON

din 310,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.