Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carne

Număr anunț
DA22983662
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit 14 Mai Satu Mare (CUI 4038695)
Furnizor / câștigător
ZOLIHUSI & ADAM SRL (CUI RO15698220)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,76 RON
Valoare finală
308,76 RON
Data publicării
09.05.2019 10:26
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.