Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA23007647
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT UNIVERSITATII BABES BOLYAI CLUJ NAPOCA (CUI 17965634)
Furnizor / câștigător
BONAS IMPORT EXPORT S.A. (CUI RO228824)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,32 RON
Valoare atribuită
61,32 RON
Data publicării
13.05.2019 10:18
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,32 RON

din 61,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.