Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE SI MATERII PRIME ALIMENTARE

Număr anunț
DA23000607
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETRILA (CUI 15378315)
Furnizor / câștigător
EXPANS COMCARN S.R.L. (CUI RO32891140)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.034,58 RON
Valoare atribuită
8.056,58 RON
Data publicării
10.05.2019 12:52
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.056,58 RON

din 8.034,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.