Ofertă acceptată Cumpărare directă

iaurt

Număr anunț
DA22998198
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL MAGIC (CUI 29361984)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280,80 RON
Valoare atribuită
280,80 RON
Data publicării
10.05.2019 11:19
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280,80 RON

din 280,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.