Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22997587
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE " N.N. TONITZA" BARLAD (CUI 19221924)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.926,30 RON
Valoare atribuită
1.926,30 RON
Data publicării
10.05.2019 10:59
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.926,30 RON

din 1.926,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.