Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA23006442
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ASTRA PITESTI (CUI 4122329)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15894000-1 · Produse alimentare transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.839,99 RON
Valoare atribuită
4.839,99 RON
Data publicării
13.05.2019 09:38
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.839,99 RON

din 4.839,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.