Ofertă acceptată
Cumpărare directă
praf pt.budinci 40 g
- Număr anunț
- DA23005238
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE MANAGEMENT CAPUSU DE CAMPIE (CUI 4323268)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI RO23067689)
- Cod CPV
- 15893200-6 · Preparate pentru desert (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 08:41
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68 RON
din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro