Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOARFECA DE TUNS GARD VIU HS82T STIHL TODEA ADRIANA R 6277(543)
- Număr anunț
- DA23012757
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.337 RON
- Valoare atribuită
- 2.337 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 12:50
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.337 RON
din 2.337 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro