Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto, 4 MIJLOACE DE TRANSPORT

Număr anunț
DA23010338
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.104 RON
Valoare atribuită
5.104 RON
Data publicării
13.05.2019 11:37
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.104 RON

din 5.104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.