Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB FLUORESCENT 18W SNOW WHITE

Număr anunț
DA23009321
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,74 RON
Valoare atribuită
8,74 RON
Data publicării
13.05.2019 11:08
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,74 RON

din 8,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.